pátek 5. srpna 2016

Teď a tady/Ještě než umřu-Zpětná vazba

Jak už jsem Vám slíbila, chtěla jsem udělat další zpětnou vazbu, a to na film Teď a tady a knihu Ještě než umřu. Předem upozorňuji, že je to to samé, jen pod jiným názvem. 
Jedním slovem prostě: WOW! Zamilovala jsem se do toho příběhu, který vypovídá o tom, že se můžeme zamilovat i přes to, co nás třeba čeká. Já se zamilovala do milého a krásného Adama, který byl s Tessou i v posledních chvílích. 
Brečela jsem. Jo, hodně jsem brečela a můžu vám říct, že i když se na to podívám třeba po padesáté, stejně bulím, jak želva v dešti! (nwm, co jsem to právě vymlela :D :/) 
Nejdřív jsem si tedy přečetla knížku, a ty poslední řádky mě vážně dostávaly. Srdce mi tlouklo čím dál rychleji, protože jsem si uvědomovala, že tohle je vážně konec. Ona umře. Tessa umře a zanechá za sebou svého vynervovaného plačícího otce, bráchu, který to stále ještě nechápe, matku, která se o ni moc nestarala a Adama, který ji tak vroucně miloval a milovat bude.
V podání filmu, jsem byla nadšená, když v hlavní roli byla Dakota Fanning, protože tu herečku zbožňuju. Zahrála to dokonale a moc ji to přes to všechno slušelo. (Stejně tak Zoey♥)

Nemohla jsem z té chvíle, kdy Adam za ní přišel na ten krásný kopec s výhledem a řekl jí, že ji už strašně dlouho dobu hledá. Je to ten moment, kdy se ona dozví, že šel na den otevřených dveří na vysokou. A pak, když je konec slz, mu ona řekne, že to spolu zvládnou, protože se třeba převtělí do holky s neuspořádanými vlasy na jeho nové škole. On jí na to odvětí, že se na první pohled zamiluje a bude to podruhé. No, skvělé, už mám zase na krajíčku:'). 

Je to dojemný příběh a oba dva konce, i když jeden poupravené, mě chytly za srdce. Nádhera! Klobouk dolů! :)♥

Videoklip k filmu♥


čtvrtek 4. srpna 2016

Hvězdy nám nepřály-Zpětná vazba

Nynější pocity: Brečím, ptám se, nechci tomu věřit a... Jak ji tam Gus mohl nechat?!

Myslela jsem si, že to bude normální romantický příběh, ve kterém půjde někomu o život a pak se stejně zachrání, protože...šťastné konce jsou fajn, ne?
Ale ne...,ono se tak nestalo...Hazel přežila a Augustus prostě zemřel.
Jsem šíleně přecitlivělá a je u mě naprosto normální, že při filmu brečím, ale u tohohle...Wow! Uf! Nemůžu zastavit tu slanou vodu, která se mi dere z očí. Možná jsem nebrečela tolik, jako u filmu i knížky: Ještě než umřu/Teď a tady, na který sem udělám taky recenzi, ale stejně. Nic tak dojemného a krásného jsem nečekala. Tady je jasný příklad toho, že láska je ta nejnádhernější emoce, která přijde jen párkrát za život. A pravá láska, ta za život přijde jen jednou... Věřte mi...
Je rozdíl mezi první láskou a pravou, protože jen někdy se stane, že ta první láska se stane životní, čili pravou. Jo, malinko jsme se do toho zapletli, ale o tom to je. Láska je matoucí. Stejně jako strach nebo radost, ale láska všechny emoce přebíjí, protože je výjimečná. 

Ten, kdo tenhle film neviděl nebo knížku nečetl, tak vám to doporučuji. Jen opravdové drsňáky to nepoloží. Já tedy drsňák nejsem, ale nestydím se přiznat, že si prostě občas ráda pobrečím...

S láskou: Matt♥

Přes 1000 návštěvníkůůůůů!

Mein gott, je to tu!

1000 návštěvníků na mém blogu! Děkuju vám!!!
Začla jsem psát teprve nedávno, a tak mě to moc těší! Děkuju vám, jste skvělí!úterý 2. srpna 2016

Bubble tea/Názor?

Ahoj lidi,

   dnešním tématem článku je ''Bubble tea''. Ten ledový čaj s kuličkami a milióny příchutěmi, mimochodem... :D
Přijde mi, že poslední dobou je tenhle nápoj všude. Já ho popravdě neměla mockrát, protože mi přijde, že cena toho je až příliš vysoká. Když si to vlastně vezmete, můžete si to udělat doma sami. Jen si koupíte ovocný čaj v krabičce(jakákoli příchuť), necháte ho vychladnout(popřípadě šoupnete do lednice), koupíte si ty kuličky zvlášť, které nejsou ani tak drahé a voala! Domací Bubble je na světě... No, dobře, takhle to zní jednoduše, ale ve skutečnosti bych se nedostala ani pře první krok...

Každopádně, vzniklo i spousty videí o tom, že Bubble tea způsobuje rakovinu. Já to tedy nijak blíže nezkoumala, protože je to opravdu to poslední, co mě zajímá. Žijeme jen jednou, tak proč se něčím takovým zabývat? Když vám to chutná pijte to, když ne, nechte to být. Gumový medvídci HARIBO prý způsobují taky rakovinu, ale ty teď nejsou tak známý, tak se přeci nebudou řešit. Je to snadný. Když je něco slavný a lidi se o to zajímají, tak hned vznikne několik pověr a pomluv, které to shodí. Tak to funguje i s celebritami...

Nemyslete si, že rakovinu může způsobit jen Bubble tea(jestli vůbec-,-). Každá potravina či nápoj má nějaké špatné vlastnosti, ale kdybychom se stále ohlíželi na to co jíme, moc dlouho bychom nepřežili... Říká se, že zeleniny se musí jíst hodně, ale i s tou se to nemá přehánět. Když jí sníte moc, budete mít v sobě až příliš vitamínů, no a znáte to, ne?

Podle mého by ti, kteří tyhle věci šíří, měli zavřít pusu a raději se zajímat o daleko důležitější věci, jako je třeba přibývání teroristických útoků. (Jen návrh -,-)

Mějte se krásně a neshazujte hned můj názor. Můžete mi ho vyvracet, jak chcete. Já ho stejně nezměním :)))))


pondělí 1. srpna 2016