čtvrtek 14. července 2016

10 věcí, které MOHOU rozčílit snad každou holku...

Ahoj,
  poslední dobou jsem se setkávala s případy, kdy holky byly kvůli nějaké věci přímo vytočené, a tak mě napadlo, že bych vám to sepsala. Netvrdím, že seto vyskytuje u všech, ale možné je vše:))) Já se našla jen v několika případech:)

1. Když nějaký kluk dá na facebook fotku krásné štíhlé holky v leginách a napíše k tomu popisek typu: Takhle by měly holky vypadat, když si vezmou leginy. ←Tak pardon, že nemám nohy jako hubená vysoká modelka. Na to si holky v mé přítomnosti hodně stěžují a myslím, že je vskutku docela ponižující, když si vás kluci dobírají kvůli postavě. Až oni budou mít figuru jako Brad Pitt, tak teprve pak můžou něco namítat!

2. Když to dostanete a máte světlé kalhoty nebo u sebe zrovna nemáte vložku...← Jo, hodně blbý... 

3. Když jdete ke kadeřnici a řeknete jí, že chcete ostříhat jen trochu konečky a ona vám to střihne nejméně o 10 cenťáků.... ← Mám chuť vraždit :D

4. Když máte úplně nové tričko nebo kalhoty, a jako na potvoru si to při jídle ušpiníte. Nakonec zjistíte, že třeba rajčatová omáčka nejde vyprat a poté jdete už jen ke koši.

5. Když se Váš idol(herec/zpěvák), dá dohromady s celebritou, kterou vy přímo nenávidíte... ← Kamarádky ječely, když zjistily, že se Liam Hemsworth zasnoubil s Miley Cyrus :D!

6. Podobné jako 5. → Když se nějaký nádherný párek celebrit rozejde... ← Ian Somerhalder a Nina Dobrev... Proč?!!

7. Když se vám rozmaže dlouho dělaný make-up. ← Sice není můj případ, ale můžu potvrdit, že to opravdu jedna z věcí je XD...

8. Když kluk, který se vám tajně líbí, dá na Instagram/Facebook/Snapchat...(atd.) fotku s krásnou holkou a napíše k tomu kráska, láska, zlatíčko nebo prostě jen ♥.

9. Když si čerstvě nalakujete nehty a snažíte se moc nehýbat, aby se nerozmazaly, a pak vás zavolá mamka nebo vám zazvoní mobil a vy si je během několika minut zase odlakujete, protože jste holt nedávaly pozor a na laku máte rýhu... ← Nehty si moc nelakuju, ale když jsem to jednou vyzkoušela, lak se mi vylil a dopadlo to hrozně. Raději jsem to pak nechávala na mamce a to jen na nohou ....

10. Když se máte rozdělit do dvojic na nějaký projekt, a vaše kamarádka skončí s nejhezčím klukem ze třídy, který se vám zrovna líbí. A vy jste s nějakým exotem, co se nedej bohu ještě pořád dloube v nose... ← Omluvte mé formulování vět, ale chci to pojmout trochu s humorem, abyste si nemysleli lidi, že jsem třeba nějaká zoufalá holka, co to prožívá denně :DD...

Děkuji za přečtení... Nedělejte si hlavu, když jste se v něčem holky našly, protože každý je nějaký a možná žárlivost není pěkná vlastnost, ale zase to lidi podle mého spojuje. Lepší mít třeba žárlivého kluka, než kluka, který se o vás skoro nezajímá, ne? :)


Žádné komentáře:

Okomentovat