neděle 29. května 2016

Snění

Ahoj,

   víte, dlouho jsem přemýšlela o tom, jak Vám vlastně, tento článek předložit. Nakonec jsem se rozhodla, že to vezmu velice jednoduše.

Každý někdy sní, a ani já nejsem výjimkou. Ba, naopak. Já sním skoro furt. Sním o tom, jak bych si svůj budoucí život představovala, nebo čeho všeho, v tom svém životě chci vlastně dosáhnout. Nikdo neví, co s ním bude za deset či dvacet let(tedy pokud to není jasnovidec), jelikož svou budoucnost si nemůžeme úplně přesně do puntíku naplánovat. Ano, někdo chce být doktorem, tak logicky půjde na medicínu a bude tenhle obor studovat, ale nemůže vědět, s kým se v životě ožení či vdá. Nemůže vědět, kolik dětí se mu přesně povede přinést na svět, protože i chráněný pohlavní styk může být rizikový.

A o tom to vše je. O tom, že sice nevíme, co bude za těch pár roků, ale můžeme si to přeci vysnít. Já třeba sním, že jednou pojedu do Londýna, zahraji si v několika filmech a dozví se o mně svět. Sním, že vydám pár knížek a zamiluje se do mě Harry Styles, což je lehce řečeno ''absurdní
''. Ano, je to směšné, jenomže nikdo mi mou představu nemůže vzít. Můžu si snít, že se dostanu na Měsíc a postavím si tam vilu. Můžu si představovat, že Brad Pitt opustí Angelinu Jolie kvůli mně a můžu fantazírovat jako malá, že ze mě bude princezna, protože to je něco mého. Je to má touha a jsou to mé myšlenky. Nikoho jiného.

Čili sněte. Nemyslete si, že se to třeba splní. Nebo alespoň ne všechno: Ale sněte, protože je to normální a podle mého i krásné a přirozené. Moc dobře vím, že se nikdy za člena skupiny 1D nevdám, ale vezme mi tu šílenost z hlavy někdo? Ne...

Ze svých snů si splním možná jen část, ale to mi nevadí, protože každá věc, kterou si přeji a vyplní se, mi dá obrovskou motivaci k tomu, bláhově snít dál.

Žádné komentáře:

Okomentovat